Opravdu chcete registraci zrušit?


Přihlášení sportovci

Filtrovat podle školy:
Filtrovat podle disciplíny:

Registrovaní sportovci

Nalezení sportovci: 159

SportovecŠkolaDisciplíny
Barshcheuski AliakseiČeská zemědělská univerzita v Prazeplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Behúň TomášUniverzita Palackého Olomoucvodní slalom a sjezd (muži) – sjezd K1
Bejček Vratislav Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Bohdálek Jan Univerzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 60 kg
Bydžovský AdamUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 81 kg
Cacek KryštofMasarykova univerzitašerm (muži) – šavle
Camara Samuel Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – hod kvadivem
Copák FrantišekZápadočeská univerzita v Plznistolní tenis (muži) – dvouhra
Čeřovský TadeášUK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Královéjudo (muži) – do 73 kg
ČEŠÍK MatyášUniverzita Pardubicešerm (muži) – kord
Dimovová BarboraUniverzita Palackého Olomoucvodní slalom a sjezd (ženy) – sjezd K1
Došková KateřinaUniverzita Karlova v Prazešerm (ženy) – fleret
šerm (ženy) – kord
Drábek DanielUniverzita Karlova v Prazekarate (muži) – KUMITE do 60 kg
Dvořák JanŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.judo (muži) – do 90 kg
stolní tenis (muži) – dvouhra
Firešová MarkétaVeterinární univerzita Brnoorientační běh (ženy) – krátká trať
orientační běh (ženy) – sprint
Glonek JakubVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 5000 m
orientační běh (muži) – sprint
Gřešek VítVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravajudo (muži) – do 90 kg
Hammerschmidtová HanaČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – hod kvadivem
Havránek Bc. TomášČeská zemědělská univerzita v Prazeplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
HEŘMÁNKOVÁ AndreaUniverzita Pardubicestolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Horová KláraUniverzita Palackého Olomoucvodní slalom a sjezd (ženy) – sjezd C1
vodní slalom a sjezd (ženy) – slalom K1
Hrnčířová MagdaČeská zemědělská univerzita v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať
orientační běh (ženy) – sprint
HROMADNÍKOVÁ KateřinaUniverzita Pardubiceplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m znak
CHOMA JakubUniverzita Pardubicekarate (muži) – KUMITE do 67 kg
Jan RejhaTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – hod oštěpem
atletika (muži) – skok daleký
Janů FilipUniverzita Palackého Olomoucvodní slalom a sjezd (muži) – sjezd C1
Jasná AdélaMasarykova univerzitašerm (ženy) – fleret
šerm (ženy) – kord
Jašek VáclavVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravajudo (muži) – nad 100 kg
Ječmínek JakubČeská zemědělská univerzita v Prazejudo (muži) – do 81 kg
Jégrová VeronikaTechnická univerzita v Liberciatletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – trojskok
Jíra StanislavUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
JOSEFOVÁ DominikaUniverzita Pardubiceplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m znak
Kalous MatyášUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 73 kg
Kaplan FilipUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – hod oštěpem
Kmoch PetrČeská zemědělská univerzita v Prazestolní tenis (muži) – dvouhra
KNYSHOV IvanUniverzita Pardubiceatletika (muži) – 100 m
stolní tenis (muži) – dvouhra
Kočíb JiříUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Kokojanová PavlínaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Kolaříková LucieČeská zemědělská univerzita v Prazeplavání s ploutvemi (ženy) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m RP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 PP
Kursová KláraVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m znak
Landa MiroslavŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.karate (muži) – KUMITE do 84 kg
MAJER MartinUniverzita Pardubicejudo (muži) – do 81 kg
Matějíčková AlliceUniverzita Karlova v Prazejudo (ženy) – do 78 kg
Mazurová TimeaVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaaerobik (mix) – Dance aerobik
Meško MikulášUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 90 kg
Mikysková MichaelaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Němcová EliškaVeterinární univerzita Brnoatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – hod kvadivem
Novák KamilTechnická univerzita v Libercijudo (muži) – do 81 kg
Novák PřemyslČeská zemědělská univerzita v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Olšar OndřejŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.atletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 800 m
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Osička AdamVeterinární univerzita Brnošerm (muži) – kord
Pintera Daniel Česká zemědělská univerzita v Prazejudo (muži) – do 81 kg
Plašil PetrTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – hod kvadivem
atletika (muži) – vrh koulí
Poláčková KateřinaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
Polachová TerezaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (mix) – 4x 50 m polohová štafeta
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
Polášková KristýnaSlezská univerzita v Opavějudo (ženy) – do 57 kg
Potůček TomášMasarykova univerzitašerm (muži) – šavle
Procházka TadeášČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Saligerová KateřinaČeská zemědělská univerzita v Prazešerm (ženy) – fleret
šerm (ženy) – kord
Sehnalová MarkétaMasarykova univerzitašerm (ženy) – kord
Seimlová KristýnaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – 400 m překážek
Silvestr MatějVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravajudo (muži) – do 100 kg
Skalová LindaČeská zemědělská univerzita v Prazekarate (ženy) – KATA
karate (ženy) – KUMITE do 61 kg
Sládek DominikČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Stupka PatrikUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – hod oštěpem
atletika (muži) – skok o tyči
Škrachová MarieUniverzita Palackého Olomoucbowling (ženy) – ženy
Štefcová KristýnaSlezská univerzita v Opavěstolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Šťovíček MatějUniverzita Pardubiceatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 800 m
Tomanovská KateřinaSlezská univerzita v Opavěstolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Trnka JanVysoká škola chemicko-techologická v Prazešplh (muži) – 4,5 m bez přírazu, start ze sedu
šplh (muži) – 8,0 m bez přírazu, start ze sedu
Valc JiříŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.šerm (muži) – kord
Vaňková KláraJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchvodní slalom a sjezd (ženy) – sjezd K1
vodní slalom a sjezd (ženy) – slalom K1
Vaňková MichaelaUniverzita Palackého Olomoucvodní slalom a sjezd (ženy) – sjezd K1
Vargová IvanaUK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Královéatletika (ženy) – 3000 m
atletika (ženy) – 800 m
Vebr PatrikŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.atletika (muži) – 5000 m
Veigertová Gabriela Technická univerzita v Liberciatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3000 m
VELECHOVÁ AdélaUniverzita Pardubicestolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Vrabcová KristýnaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (ženy) – hod diskem
Vráblíková VeronikaUniverzita Karlova v Prazeplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
Vysocká Karolína Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemstolní tenis (ženy) – dvouhra
Zábojník MatějMasarykova univerzitaplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m prsa
Zděnovec EduardČeské vysoké učení technické v Prazejudo (muži) – do 73 kg
Znamenáčková BarboraTechnická univerzita v Libercikarate (ženy) – KATA
karate (ženy) – KUMITE do 68 kg
Žižlavský TomášVysoké učení technické v Brněkuželky (muži) – muži