Opravdu chcete registraci zrušit?


Sporty

Sport

Sportoviště

Datum – den

Ředitel

Propozice

AEROBIK

Budova Hynaisova FTK UP
Hynaisova 559/9
779 00 Olomouc

3. 9.
PÁ 10.00 – 14.00

Liběna Kováčová
libena.kovacova@upol.cz
777 843 007

propozice

ATLETIKA

Atletický stadion TJ Lokomotiva Olomouc
třída 17. listopadu 3
779 00 Olomouc

7. 9.
ÚT 10.00 – 18.00

Vítězslav Prukner
vitezslav.prukner@upol.cz

602 328 244

propozice

BASKETBAL (M+Ž)

Sportovní hala UP
U Sportovní haly 2
779 00 Olomouc

2. – 3. 9.
ČT 9.00 – 18.00
PÁ 9.00 – 18.00

Petr Reich
petr.reich@upol.cz
776 838 666

propozice

BEACH VOLEJBAL

Plážový klub Pískomil (Areál TJ Milo)
Dolní Hejčínská
779 00 Olomouc

6. – 7. 9.
PO 9.00 – 15.00

ÚT 9.00 – 15.00

Pavel Háp
pavel.hap@upol.cz
603 838 683
propozice

BOWLING

Bowland Bowling Center (Galerie Šantovka)
Polská 1
779 00 Olomouc

6. 9.
PO 8.30 – 19.00

Jan Spáčil
spacil@bowland-center.cz
730 892 284
propozice

FLORBAL (M+Ž)

Čajkaréna
Čajkovského 9
779 00 Olomouc

 

!POZOR!
- ženy v sobotu 4. 9.:

Sportovní hala SŠP Rooseveltova
Rooseveltova 79
779 00 Olomouc

4. – 5. 9.
SO 9.00 – 19.00

NE 10.00 – 17.00

Dagmar Sigmundová
dagmar.sigmundova@upol.cz
603 492 439

propozice

FOTBAL (M)

Stadion Řepčín
Jaromírova 282/14
779 00 Olomouc
6. – 7. 9.
PO 8.00 – 18.00
ÚT 8.00 – 16.00

Michal Hrubý
michal.hruby@upol.cz
606 162 217

propozice

FRISBEE

Stadion Řepčín
Jaromírova 282/14
779 00 Olomouc

3. 9.
PÁ 9.00 – 17.00

Markéta Kovářová
marketa.kovarr@gmail.com
777 091 846

propozice

FUTSAL (M+Ž)

Sportovní Hala DHK Zory Olomouc
U stadionu 6
779 00 Olomouc

2. – 3. 9.
ČT 8.00 – 21.00

PÁ 9.00 – 19.00

Michal Hrubý
michal.hruby@upol.cz
606 162 217

propozice

HÁZENÁ (M+Ž)

Sportovní Hala DHK Zory Olomouc
U stadionu 6
779 00 Olomouc

2. – 7. 9.
PÁ 9.00 – 21.00

SO 9.00 – 19.00

Jan Bělka
jan.belka@email.cz
603 303 920

propozice

JUDO

Tělocvična ZŠ Tererova
Tererovo náměstí 4
779 00 Olomouc

4. 9.
SO 10.00 – 19.00

Jiří Štěpán
jiri.stepan@upol.cz
731 129 844

propozice

KARATE

Tělocvična Fakultní ZŠ a MŠ Olomouc
Holečkova 10
779 00 Olomouc

5. 9.
NE 11.00 – 17.00

Michal Hrubý
m.hruby@post.cz
603 790 154

propozice

KUŽELKY

Hanácký kuželkářský klub
U Stadionu 4
779 00 Olomouc
7. 9.
ÚT 9.30 – 18.00

Jiří Vaculík
jiri.vaculik@upol.cz
604 776 403

propozice

LUKOSTŘELBA

Lukostřelecký areál Lukostřelba Prostějov
U Stadionu 4669
796 01 Prostějov
2. 9.
ČT 9.00 – 18.00

Tomáš Valenta
tomas.valenta@upol.cz
604 262 444

propozice

ORIENTAČNÍ BĚH

Sprint:
Areál FTK UP
třída Míru 117

771 11 Olomouc

 

Krátká trať:

Skiareál Hlubočky
Školní 126
Hlubočky

6. – 7. 9.
PO 15.00 – 18.00
ÚT 8.00 – 12.00

Jindřich Smička
jindrich.smicka@szpi.gov.cz
605 229 656

propozice

PLAVÁNÍ

Aplikační centrum BALUO
U Letiště 32
771 11 Olomouc

2. – 3. 9.
ČT 12.30 – 19.00

PÁ 9.00 – 15.00

Jiří Dub
jiri.dub@upol.cz
608 829 224

propozice

PLAVÁNÍ S PLOUTVEMI

Aplikační centrum BALUO
U Letiště 32
771 11 Olomouc

2. 9.
ČT 14.00 – 19.00

Zbyněk Svozil
zbynek.svozil@upol.cz
739 249 002

propozice

ŠERM

Sportovní hala Na Šibeníku
Třída míru 242/4
779 00 Olomouc
5. 9.
NE 8.30 – 16.00
Jiří Douba
doubova@volny.cz
605 115 666
propozice

ŠPLH NA LANĚ

Budova Hynaisova FTK UP
Hynaisova 559/9
779 00 Olomouc
4. 9.
SO 9.00 – 13.00
Jiří Buben
jiri.buben@upol.cz
777 012 708
propozice

STOLNÍ TENIS

OMEGA centrum sportu a zdraví
Legionářská 1299/19
779 00 Olomouc

5. 9.
NE 9.30 – 19.00

Vít Ratajský
ratajsky@tabletennis.cz
603 831 177

propozice

VODNÍ SLALOM A SJEZD

Mlýnský potok – loděnice SK UP Olomouc

U sportovní haly 554
779 00 Olomouc

2. 9.
ČT 9.00 – 16.00

Rudolf Rozsypal
rudolf.rozsypal@upol.cz
604 810 806

propozice

VOLEJBAL (M+Ž)

Sportovní hala UP
U Sportovní haly 2
779 00 Olomouc

4. – 5. 9.
SO 11.30 – 19.00
NE 9.00 – 16.00

Katarína Dudová
pavel.hap@upol.cz
603 838 683

propozice